Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha6) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas
