Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: enable
kk: косулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Host
kk: Хост

en: Read only
kk: Оқу ғана
