Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha6) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina
