Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
