Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: enable
af: aktiveer

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Host
af: Masjien

en: Read only
af: Slegs lees

en: disable
af: deaktiveer
