Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Read only
am: ንባብ ብቻ
