Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: enable
ar: تفعيل

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Log
ar: السجل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Host
ar: المستضيف

en: Pattern
ar: النموذج

en: Port
ar: منفذ

en: Standard
ar: معياري

en: Read only
ar: للقراءة فقط

en: disable
ar: تعطيل

en: Analysis
ar: التحليل

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: HTTP Basic Authentication
ar: مصادقة HTTP الرئيسية
