Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: enable
bg: активирай

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Host
bg: Хост

en: Port
bg: Порт

en: Read only
bg: Само четене

en: disable
bg: дезактивирай
