Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Read only
bs: Samo čitanje (read only)
