Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: enable
hr: omogući

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Standard
hr: Standardno

en: Read only
hr: Samo za čitanje

en: disable
hr: onemogući

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
