Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Standard
jv: Standar

en: disable
jv: mati

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
