Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: enable
mr: समर्थ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Read only
mr: फक्त वाचण्यासाठीच
