Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Host
ne: होस्ट

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
