Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: enable
te: చేతనం

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: Log
te: చిట్టా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Analysis
te: విశ్లేషణ
