Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha7) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: enable
ug: ئېچىش

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Read only
ug: ئوقۇغىلى بولىدۇ
