Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: enable
eo: ŝaltu

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Description
eo: Priskribo

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Read only
eo: Nur legebla

en: disable
eo: malŝalti
