Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Search
fy: Sykje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Port
fy: Poarte
