Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: enable
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Description
gu: વર્ણન

en: Log
gu: નોંધણી

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય
