Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: enable
he: אפשר

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Host
he: שם שרת

en: Pattern
he: פורמט

en: Port
he: פורט

en: Standard
he: רגיל

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: disable
he: השבתה

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Simple
he: פשוט

en: Server
he: שרת

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Flags
he: נעיצה לרשימות
