Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: enable
ka: ჩართვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Port
ka: პორტი

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა
