Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз
