Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Standard
my: စံ

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်
