Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය
