Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: enable
sk: povoliť

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Pattern
sk: Vzor

en: Standard
sk: Štandardná

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: disable
sk: vypnúť

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Item type
sk: Typ položky

en: Flags
sk: Označenia
