Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: enable
cs: povolit

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Host
cs: Hostitel

en: Number of Nodes
cs: Počet uzlů

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: disable
cs: vypnout

en: Analysis
cs: Analýza

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Machine name
cs: Strojový název

en: HTTP Basic Authentication
cs: Základní HTTP ověření
