Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: enable
sr: укључи

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Pattern
sr: Образац
