Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: disabled
fr: désactivé

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Multilingual settings
fr: Paramètres multilingues

en: Language neutral
fr: Indépendant de la langue

en: - none -
fr: - aucun -

en: The index was successfully scheduled for re-indexing.
fr: La ré-indexation de l'index a été planifiée avec succès.

en: The index was successfully created. Please set up its indexed fields now.
fr: L'index a été créé avec succès. Veuillez maintenant définir les champs indexés.
