Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: disabled
oc: desactivat

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Multilingual settings
oc: Paramètres multilingües

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga
