Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: disabled
pt: inativo

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Pesquisar

en: Multilingual settings
pt: Definições de vários idiomas

en: Language neutral
pt: Neutro em relação ao idioma
