Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Multilingual settings
nl: Instellingen voor meertaligheid

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: - none -
nl: - geen -

en: Fallback language
nl: Fallback-taal
