Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Multilingual settings
ca: Configuració multilingüe

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: - none -
ca: - cap -
