Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: disabled
pl: wyłączone

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Multilingual settings
pl: Ustawienia obsługi wielojęzyczności

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: - none -
pl: - brak -

en: The index was successfully scheduled for re-indexing.
pl: Indeks został pomyślnie zaplanowany do ponownej indeksacji.

en: The index was successfully created. Please set up its indexed fields now.
pl: Indeks został utworzony pomyślnie. Teraz ustaw jego indeksowane pola.
