Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Multilingual settings
sv: Flerspråksinställningar

en: Language neutral
sv: Språkneutral
