Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Multilingual settings
bo: སྐད་མང་སྒྲིག་འགོད།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ
