Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Multilingual settings
eu: Eleanitzasunerako ezarpenak

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa
