Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: disabled
it: disattivato

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Multilingual settings
it: Impostazioni multilingue

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua
