Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: disabled
be: адключана

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Multilingual settings
be: Шматмоўныя параметры

en: Language neutral
be: Нейтральная мова
