Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: disabled
de: deaktiviert

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Multilingual settings
de: Mehrsprachige Einstellungen

en: Language neutral
de: Sprachneutral

en: - none -
de: - keine -

en: The index was successfully scheduled for re-indexing.
de: Eine Neu-Indizierung des gewählten Indizes wurde in die Warteschlange eingefügt.

en: The index was successfully created. Please set up its indexed fields now.
de: Der Index wurde erstellt. Die zu indexierenden Felder können nun ausgewählt werden.
