Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ro: dezactivat

en: Language
ro: Limba

en: Search
ro: Căutare

en: Multilingual settings
ro: Setări multilingvistice

en: Language neutral
ro: Limbă neutră
