Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha6) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: disabled
es: desactivado

en: Language
es: Idioma

en: Search
es: Buscar

en: Multilingual settings
es: Configuración multilingüe

en: Language neutral
es: Sin idioma específico

en: - none -
es: - ninguno -

en: The index was successfully scheduled for re-indexing.
es: Se planificó correctamente la reindexación del índice.
