Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: disabled
hu: tiltott

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Multilingual settings
hu: Többnyelvű beállítások

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: - none -
hu: - nincs -
