Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: disabled
uk: вимкнено

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Multilingual settings
uk: Параметри багатомовності

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: - none -
uk: - порожньо -

en: Restrict undefined language
uk: Заборонити невизначену мову
