Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Multilingual settings
fa: تنظیمات چند زبانه

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص
