Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Multilingual settings
fi: Monikielisyysasetukset

en: Language neutral
fi: Kielineutraali
