Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Multilingual settings
hr: Višejezične postavke

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: - none -
hr: - ništa -
