Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: disabled
lt: išjungtas

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Multilingual settings
lt: Daugiakalbiškumo nuostatos

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus
