Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: disabled
sk: vypnuté

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Multilingual settings
sk: Viacjazyčné nastavenia

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka
