Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: disabled
tr: etkin değil

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Language neutral
tr: Dil tercihsiz - özgün dil

en: - none -
tr: - hiçbiri -
