Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha8) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: disabled
et: keelatud

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Multilingual settings
et: Mitmekeelsuse seadistus

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu
