Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: disabled
vi: tắt

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Multilingual settings
vi: Các thiết lập đa ngôn ngữ

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập
